Geri

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Leantalks 2022 yılında kurulmuş sosyal bir girişimdir. Üretim’de başarılı olan yalın ilkeleri her türlü organizasyonla tanıştırarak hem bireysel, hem örgütsel, hem de toplumsal bir gelişimi hedefler.

Lean Talks,

Öğrenen bir zihniyet yapısıyla, topluluk halinde bütünleşmeyi ve sürekli gelişimi sağlar. Çalışandaki değeri en üste çıkararak, sanayi ve toplumun ana faktörü insana değer katmayı hedefler. Merkezi İzmir’dedir ve Gamze Ürkmez tarafından organizasyona liderlik edilir.

NEDEN LEAN TALKS ?

Leantalks’un kurumların ve bireylerin performanslarını, nasıl geliştireceğini incelemek için  kataloğumuza göz atabilirsiniz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

LeanTallks Topluluğu, insanları birbirine bağlamak, diyalog sağlamak, öğrenmeyi teşvik etmek, becerileri geliştirmek, bilgi paylaşmak ve yeni bilgi üretmek ve çok daha fazlası için bir merkez üssü görevi görmeyi hedefler.

Yalın, özünde, insanlara saygıyı ve her gün herkesle birlikte sürekli iyileştirmeyi uygulamakla ilgilidir. Ortak bir dilin ve deneyimlerin paylaşılması yoluyla, kurumsal misyonlarımızı uyumlu hale getirmek ve desteklemek için bu topluluğu ipuçlarını, en iyi uygulamaları, kaynakları ve kurumsal bilgileri paylaşmak için kullanmaya çalışıyoruz.
Sanal toplantılar ayda bir yapılır; konular ve odak alanları, katılımcı geri bildirimleri tarafından yönlendirilir. Gündem, grup geri bildirimi, çözümler beyin fırtınası, süreç değerlendirmeleri, gözlemler ve konuk konuşmacılardan öğrenme içeren vaka çalışmalarını içerebilir.